Puchar Świata w Szeged

Na rozegranym w Szeged na Węgrzech Pucharze Świata w Kickboxingu zawodnicy Gwardii zdobyli 3 medale: 1.m. i Puchar Świata zdobył w kat.+91kg low kick Patryk Proszek pokonując w finale przez poddanie w 2.starciu Białorusina Jurę Zhaludkoia a w półfinale Lewenta Ludescherę z Węgier przez ko w 2.starciu.

2.m. w kat.+91 kg full contact zajął Jakub Kozera, który spotkał się w finale z Wojciechem Jastrzębskim z Lublina ulegając mu tym razem po dwóch wcześniejszych zwycięstwach minimalnie na pkt.

Walczący w kat.74 kg light contact junior Dominik Szymczak zajął 3.m. po porażce w półfinale z Sandorm Barosim z Węgier. Zdobyty przez Patryka Puchar świata jest jego pierwszym po wcześniejszych 3 miejscach medalowych a już 8 zdobyty przez zawodników Gwardii.