Mistrzostwa Polski Juniorów – Full Contact

W dniach 25-27.04.2014r. w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w kickboxingu Full-Contact.

Uczestniczyli w nich zawodnicy Zielonogórskiej Gwardii zdobywając dwa srebrne medale i jedno piąte miejsce. I tak:

■ w kat. 67 kg Wojciech Kazieczko (Gwardia) pokonał kolejno Kacpra Małkiewicza z Aliena Łódz przez poddanie, a w połfinale nie dał
szans Kamilowi Kselowi z SKK Kielce nokautujac go w 2 rundzie. W finale jednak uległ na punkty Kamilowi Garncarczykowi z Krynicy Zdrój.

■ w kat. 75 kg Dominik Szymczak (Gwardia) po pokonaniu w półfinale jednogłośnie na punkty Tomasza Przybylskiego z LZS Poprawy Siedlików
3:0 w finale jednym punktem przegrał z Miłoszem Zychem z OSKB Ożarów Mazowiecki.