Mistrzostwa Polski Kadetów LC w Lubawie

Dn.30.03.2014r Hieronim Piekuta z Gwardii wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Kadetów Starszych w kat. 52 kg LC, w drodze do finału pokonał kolejno: Damiana Gadulskiego z CWS Champion Lubawa przez RSC w 1.st.; Damiana Knopa ze stowarzyszenia Sportowego To Zdrowie 3:0 na pkt. i Alexa Chojnackiego z ASW i R Kutno również 3:0 na pkt.

W walce tej jednak zdarzył się wypadek, rozpędzony Kutnianin wpadł na Hieronima i obaj uderzyli w stojący przy macie stolik sędziowski wywracając go na sędziego. W zdarzeniu tym nasz zawodnik doznał kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu mimo zabiegów lekarza start w finale i walkę o złoty medal. Tak więc nasz zawodnik musiał się zadowolić medalem srebrnym. Inny Gwardzista kadet młodszy Maksym Szymczak uplasował się na 5.m. w kat.42 kg. W imprezie startowało łącznie 315 zawodników i zawodniczek z 45 klubów.

ddddd

Dodaj komentarz