II miejsce Gwardii na Mistrzostwach Polski Seniorów w Węgrowie

Na odbytych w dniach 1-2.10.2011 Mistrzostwach Polski Full Contact Seniorów w Węgrowie, zawodnicy Gwardii zajęli drużynowo w punktacji medalowej drugie miejsce za Tom Center Piotrków Trybunalski a przed Power Siedlce i Kick Boxing Kielce.

W imprezie wzięło udział 37 klubów i 81 zawodników. Indywidualnie pierwsze miejsca zajęli: Patryk Proszek w kat 91 kg, który pokonał kolejno na pkt. Marka Mielczarczyka ze Stelli Gniezno w półfinale a w finale renomowanego Tymoteusza Nowickiego z Palestry Warszawa. W kategorii +91 kg Jakub Kozera, który w półfinale pokonał w pierwszym starciu przez RSC Mateusza Szymczaka z Kick Sport Radom a w finale na pkt. obrońcę tytułu Wojciecha Jastrzębskiego z Kaliny Lublin. W kategorii 75 kg trzecie miejsce zajął Sebastian Żebrowski, który po zwycięstwie w ćwierćfinale zapewnił sobie medal brązowy lecz w półfinale po twardej walce przegrał na pkt. z multimedalistą mistrzostw Świata i Europy Przemysławem Ziemnickim z Legii Warszawa.