MP Kadetów w Kickboxingu

Na rozegranych w Lesznie w dniach 11-13.06.2010 r. MP Kadetów w Kickboxingu SC i LC zawodnicy ZKS Gwardia zdobyli 2 złote 2 srebrne i 1 brązowy medal.

Dwa złote medale w kat 69 kg zdobył Kamil Klecha tryumfujący zarówno w SC jak i w LC a jego finałowa walka w LC była popisem jednego aktora. Po 1. rundzie jego przeciwnik z Kick Sportu Radom został poddany przez sekundanta gdyż nie potrafił znaleźć sposobu na obronę przed bardzo szybkimi i zaskakującymi akcjami Kamila.

W kat. +69 kg Tomasz Leissa zdobył srebro zarówno w SC jak i w LC. W LC werdykt był 2:1 a walka bardzo wyrównana z zawodnikiem gospodarzy.

Brązowy medal zdobył w kat. 47 kg Paweł Słoński, który po pokonaniu w ćwierć finale zawodnika gospodarzy w półfinale w 1. rundzie walcząc z Kamilem Danielem z Dana Świdnik otrzymał silne kopnięcie w krocze po którym decyzją lekarza był nie zdolny do dalszej walki. Sędzia gł. wbrew przepisom wpłynął na decyzję sędziów i uznał że faul był niezamierzony więc zwycięzcą został sprawca kontuzji. Werdykt został oprotestowany i czekamy na rozstrzygnięcie komisji.

Dodaj komentarz