Już 5. grudnia gala „Champ Class Fight Night”

Gwiazdy polskich ringów, dwa pojedynki o mistrzowskie pasy i gwarantowane emocje – tak przedstawia się w skrócie sobotnia gala w Nowej Soli!

Plakat Gali “Champ Class Fight Night”
Plakat Gali “Champ Class Fight Night”

Impreza organizowana jest pod nazwą „Champ Class Fight Night”. 5-tego grudnia w walkach wieczoru odbędą się pojedynki o tytuł Zawodowego Mistrza Świata – Tomasz Makowski (Gwardia Zielona Góra) skrzyżuje rękawice z Patrickiem Cartą, Paweł „Wergi” Jędrzejczyk (Puncher Wrocław) – z Portugalczykiem Angelo Silvą. Oba pojedynki zakontraktowane w formule K-1, a polscy pretendenci to czołowe postaci ringów w kraju.

Przed walkami wieczoru również nie zabraknie emocji. Zaplanowany jest mecz „Polska kontra reszta świata”, a rozpiska gali jest naprawdę silna: Michał Tomczykowski, Rafał Petertil, Marcin Parcheta, Łukasz Pławecki – to bardzo znani zawodnicy, o międzynarodowej renomie.

Główna pula biletów na galę w Nowej Soli wyprzedała się ponad miesiąc temu, w parę dni po rozpoczęciu sprzedaży. Transmisję przeprowadzać będzie na żywo regionalna telewizja TVP INFO, patronatem medialnym galę objęło KiBo.pl. Ta wybuchowa dawka kibiców i mediów, razem z najlepszymi w Polsce kickboxerami – gwarantuje prawdziwy sportowy seans.

Zapraszamy też wszystkich dziennikarzy na konferencję techniczną i ważenie – już w piątek o godzinie 15.00. Do zobaczenia na zawodach!

Konferencja prasowa i ważenie

4.XII (piątek), godzina 15.00 – Pensjonat KORONA, ul. Konopnickiej 43 – Modrzyca (koło Nowej Soli).

GALA C.F.N. – CHAMPCLASS FIGHT NIGHT

5.XII.2009, godz. 18.00. Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, ul. Św. Barbary 2 – Nowa Sól

Program gali CHAMPCLASS FIGHT NIGHT

Otwarcie Gali przez Prezydenta Miasta

Prezentacja zawodników, występ zespołu tanecznego

Walki rankingowe

1. Walka K1, 70 kg, 3 rundy x 3 min
ŁUKASZ Boom-Boom PŁAWECKI (Halny Nowy Sącz, POLSKA) – UWE MENZZER (NIEMCY)

2. Walka full contact, 60 kg, 3 rundy x 2min
GERARD LINDER (BLACK DRAGON Bielsko Biała , POLSKA) – MAROS PACAN (SŁOWACJA)

3. Walka K1, 63,5 kg, 3 rundy x 3 min
DAWID KOŚCIELAK (Gladiator Bydgoszcz, POLSKA) -ROBERT RAJEWSKI (Rajewski Team Płock, POLSKA)

4. Walka low kick, 3 rundy x 3 min
ELIASZ JANKOWSKI – ZDENEK SLEHOBER (CZECHY)

5. Walka low-kick 76kg 3 rundy x 3min
MICHAŁ SZMAJDA (MAX BOXING, POLSKA) – OGUN SESLI (NIEMCY)

6. Walka K1 69 kg 3 rundy x 3min
ROBERT ŻYTKIEWICZ (POLSKA) – BARTOSZ PACCO KOŚCIELNIAK (NIEMCY)
Występ zespołu tanecznego

7. Walka Muay Thai 70 kg 3 rundy x 3min
FILIP RZĄDEK (Team Arkadia Sport Kalisz, POLSKA) – MARTIN VAVRA (CZECHY)

8. Walka Muay Thai 70kg 3 rundy x 3min
MARCIN PARCHETA (Nak Muay Szczecin, POLSKA) – KEVIN WEBER (NIEMCY)

9. Walka K1 64 kg 3 rundy x 3min
MICHAŁ TOMCZYKOWSKI (Rajewski Team Płock, POLSKA) – MARTIN DAUTE (NIEMCY)

10. Walka K1 81 kg 3 rundy x 3min
RAFAŁ PETERTIL (Fighter Wrocław, POLSKA) – PATRICK GEISLER (NIEMCY)

Występ zespołu tanecznego

Walki wieczoru

11. Walka o Zawodowe Mistrzostwo Świata K1 81 kg 5 rund x 3min
PAWEŁ Wergi JĘDRZEJCZYK (Puncher Wrocław, POLSKA) – ANGELO SILVA (PORTUGALIA)

12. Walka o Zawodowe Mistrzostwo Świata K1 58,5 kg 5rund x 3min
TOMASZ MAKOWSKI (GWARDIA Zielona Góra, POLSKA) – PATRICK CARTA (WŁOCHY)

Źródło: KiBo.pl

Dodaj komentarz