Zawodowo w Wołowie

W pierwszy dzień marca – sobotę – oczy kibiców kickboxerskich skierowane będą na Wołów. Leszek Kołtun będzie walczył o tytuł Mistrza Świata, odbędzie się też mecz Polska vs. Niemcy w K-1.

Niezwykle efektownie zapowiada się rozpiska tej gali, sankcjonowanej przez organizację WKN. Rozpocznie się od walki Dariusza Wąsa w formule Full-Contact (walka juniorska). Następnie na ring wejdą mieszkańcy Wrocławia: Natalia Grabowska (56 kg, 3x2min), Paweł Tracz (82 kg) oraz Rafał Petertil (79 kg). W naszej reprezentacji wystąpi też utytułowany Robert Żytkiewicz (68 kg). A „najcięższą” walkę wieczoru – w kategorii -95 kg – stoczy aktualny Mistrz Polski formuły Low-Kick, Tomasz Sarara. W przypadku remisu w meczu Polska-Niemcy to właśnie wynik walki Tomka będzie rozstrzygał, która z reprezentacji zdobędzie 2 punkty rankingowe, a która zostanie z jednym.

Pojedynkiem wieczoru będzie walka o tytuł zawodowego Mistrza Świata WKN w kategorii -74 kg. Leszek Kołtun skrzyżuje rękawice z Włochem, Cosimo Di Gregorio. 5 rund po 3 minuty, w formule Low-Kick. Nasz reprezentant przygotowuje się do walki w Krakowie, pod okiem Tomasza Mamulskiego. Ciekawe zajęcia oraz fajna ekipa do trenowania u „Mamula” to gwarancja dobrego okresu przygotowawczego. Jak dołożyć do tego pomoc firmy Sport J&J Center Skotniki – wszystko wydaje się być naprawdę przyjemnie zgrane. Będziemy trzymać kciuki za powodzenie całej imprezy i naszych zawodników!

Galę pokazywać będzie prawdopobnie telewizja Polsat, a KiBo będzie informowało na biężąco, co tam słychać za kulisami ;) !

Źródło: kibo.pl

Dodaj komentarz