MP Zachodniej w Kick-Boxingu

W sobotę odbyły się w Zielonej Górze w hali Gwardii Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Kick-Boxingu SC i LC Strefy Zachodniej (woj. Dolnośląskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie i Lubuskie).

Lubuszanie wywalczyli łącznie 22 nominacje (9 w formie SC i 13 w formie LC). Najleprzym klubem został ZPKS Gwardia 11 nominacji, najleprzym zawodnikiem SC Adam Grześkowiak z Boxingu a najleprzym zawodnikiem Gwardii Mateusz Majewski zdobywca 2 nominacji.

Z poszcz.klubów lubuskich awansowali do mistrzostw, które odbędą się 11 – 13.05.2007 w Zielonej Górze przy ul. Urszuli: Paweł Tomczak LC Fight Club Z. Góra;Michał Buda LC Jedi Z. Góra;Błażej Andrzejewski LC, Marcin Machała SC i Krzysztof Mikołajczak LC z Dragona Gorzów Wlkp.; Paulina Łukomska LC, Drost Sebastian SC i LC, Adam Grześkowiak SC i LC, i Piotr Hryniewicz SC z Boxingu Z. Góra oraz z Gwardii Adrianna Sak SC i LC, Emilia Czerwińska SC i LC, Mateusz Majewski SC i LC, Tymoteusz Feret LC. Kamil Leszczyński SC Mateusz Mańka LC, Jakub Kozera LC i Marcin Babulewicz SC.

Na rozegranych w tym samym czasie w Warszawie Akademickich Mistrzostwach Polski SC i LC Adriana Kluza w kat. 60 kg zdobyła brązowe medale jeden w SC drugi w LC.

Trener: Tadeusz Duda

Dodaj komentarz