Udane mistrzostwa

Bardzo dobrze zaprezentowali się lubuscy zawodnicy podczas Polski w kick-boxingu w formule full-contact. Reprezentanci naszego regionu zdobyli siedem medali: dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe.

Zawody odbyły się w Piasecznie

Po złoty medal sięgnął Bogumił Połoński (Boxing Połoński-kategoria do 81 kg.) Połoński wybrany został także najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Na najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Łobaczewska (Gwardia Zielona Góra, kat. 70 kg.)

Po srebrne krążki sięgnęli: Sylwia Miszczyńska: (Fight Club Zielona Góra, kat. 65 kg.), Michał Binek (Gwardia Zielona Góra, kat. 57 kg.) i Ernest Kujawski (Gwardia Zielona Góra, kat. 63,5 kg.)

Na najniższym stopniu podium stanęli: Adriana Kluza (Gwardia Zielona Góra, kat. 60 kg.), Maciej Dominiczak (GKJ Bytom Odrzański, kat. 63,5 kg.).

Wypowiedzi trenera Tadeusza Dudy na temat zawodów można posłuchać na stronie Radia Zachód.