Sukces naszej zawodniczki

W Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Juniorek w Boksie.

Pierwsze miejsce w wadze lekkiej zdobyła Gwardzistka Olga Brzezińska wygrywając kolejno przez poddanie w 2. rundzie z Martą Skorupką z Elbląga, przez RSC w 1. r. z Dorotą Kawińską z Radomia a w Finale p. RSC w 2. r. z Sylwią Maksym ze Skorpiona Szczecin.

Juniorki to 16-18 lat a nasza zawodniczka ma dopiero 16 lat i jeszcze przez 2 lata będzie juniorką. Boks to w rodzinie tradycja od dziadka kibica poprzez ojca Sławomira Brzezińskiego, który również trenował w Gwardii.

3. m. wśród seniorek w wadze lekkiej zdobyła Anna Rogowska z Jedi Bixing, również córka byłego zawodnika Gwardii Leszka Rogowskiego. Pokonała ona w 1/4 finału na pkt Karolinę Graczyk z Konina a w 1/2 finału przegrała z obrończynią tytułu Edytą Ciorgoń z Kaliny Lublin. Obie zawodniczki miały szczęśliwe losowanie mając wolne losy w eliminacjach.

Anna Rogowska to kilkukrotna medalistka MP w kick-boxingu gdzie występuje w barwach Gwardii. Obecnie ze względu na godz. pracy trenuje u p. Andrzeja Bartocha w Jedi Boxing.

Trener: Tadeusz Duda

Dodaj komentarz